آموزش طریقه استفاده

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تماس بگیرید

 

امروز

      09131096353  

 031-33770479          ما منتظر درخواست های شما هستیم 

طریقه استفاده از ماشین لباسشویی صنعتی اتوماتیک

طریقه استفاده از ماشین لباسشویی صنعتی اتوماتیک

1- پس از حصول اطمینان از باز بودن آب ورودی سرد و گرم و اتصال ماشین لباسشویی به برق و باز بودن باد در مدلهای بادی، سبد دستگاه را به میزان از کل حجم سبد پر نموده و سپس از بسته بودن درب دستگاه مطمئن شوید.

2- توسط کلید استارت ماشین لباسشویی را روشن نموده در صورت مشاهده جمله بروز اشکال در دستگاه بر روی LCD دستگاه به مدت 10 ثانیه صبر نموده تا دستگاه شروع به کار نماید. در این حالت برنامه دستگاه از نیمه برنامه قبلی شروع شده است. در صورت نیاز جهت ریست دستگاه ولوم را فشرده و به مدت سه ثانیه نگه دارید.

3- پس از مراحل بالا LCD دستگاه لوگوی گروه صنعتی بهرامی را نمایش می دهد. در این مرحله شما می توانید با فشار بدون مکث ولوم وارد تنظیمات دستگاه شوید.

4- پس از ورود به تنظیمات دستگاه اولین آیکون قابل تنظیم، تعداد سیکل شستشو می باشد و با چرخش ولوم می توانید تعداد سیکل مورد نیاز را در بازه 1 تا 5 تنظیم نمایید.

5- پس از تنظیم تعداد سیکل با فشار بدون مکث ولوم به تنظیمات سیکل اول وارد می شوید.

6- در سیکل اول شما می توانید ابتدا زمان شستشوی مورد نیاز را با چرخش ولوم در بازه های 1 تا 60تنظیم و با فشار بدون مکث ولوم به تنظیم زمان دور تند در سیکل اول وارد شوید. هنگامی که زمان دور تند را با چرخش ولوم در بازه زمانی1 تا 5 دقیقه تنظیم نمودید می‌توانید با فشار بدون مکث ولوم وارد تنظیمات دمای سیکل اول شوید دمای اب سیکل اول رامی توانید با چرخش ولوم در بازه سرد گرم و ولرم تنظیم نمایید

7- پس از طی مراحل بالا شما می‌توانید با فشار بدون مکث ولوم به دفعات وارد تنظیمات سیکل‌های بعدی شوید و همانند سیکل1 سیکل‌های بعدی را نیز تنظیم نمایید

8- در صورت پایان یافتن تنظیمات Lcd دستگاه لوگوی گروه صنعتی بهرامی را نمایش می‌ دهد در این زمان شما می‌توانید با فشار3 ثانیه ولوم دستگاه را استارت و با برنامه تعریف شده خود راه اندازی کنید.

9-در هنگام کار با دستگاه شما می‌توانید از توضیحات Lcd دستگاه جهت تنظیم کمک دریافت نمایید.

10-    دستگاه پس از طی مراحل تنظیمی شما خاموش و آلارم پایان زمان کار را پخش می‌نماید.

11-    در صورت قطع ناگهانی برق در هنگام اجرای برنامه شست و شو پس از روشن شدن مجدد دستگاه Lcd پیام بروز اشکال را نمایش می‌دهد و بعد از 5ثانیه د ستگاه ادامه برنامه قبلی را آغاز می‌نماید.